Regionalni sajam dobrih praksi: 24.-26. 05. Međugorje

Regionalni sajam dobrih praksi

Caritas Bosne i Hercegovine, u okviru projekta SOCIETIES 2, organizira Regionalni sajam dobrih praksi za osobe s invaliditetom. Na sajmu će se okupiti više od 100 osoba iz pet različitih zemalja, predstavnici nevladinih organizacija i javnih institucija koje rade s osobama s invaliditetom. Središnji dio sajma će biti posvećen predstavljanju 43 mala projekta koja su se realizirala u okviru regionalnog projekta SOCIETIES 2. Sajam će ujedno biti mjesto za razmjenu iskustva, dijalog i zajedničko učenje.

Sajam će se održati od 24. do 26. svibnja 2022. godine u Međugorju, a sudjelovanje je moguće samo uz pozivnice.

Regionalni projekt SOCIETIES 2, provodi konzorcij od 12 organizacija, predvođenih mrežom Caritasa u Jugoistočnoj Europi, a financira ga Europska unija.